Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Gitarda Akor Basmayı Öğrenin

Gitarda akor nasıl basılır?
Akor nasıl basılır? Majör ve minör akor nedir? Arpej nasıl yapılır? SerhanYasdıman UZMANTV için anlatıyor. Akor nedir? Kaç sesten oluşur? Akor hangi elle basılır? Parmakları nasıl ayarlamak gerekir? Majör akorlar hangileridir? Majör akor basmak için hangi notalar, teller kullanılır? Minör akorlar hangileridir? En çok tercih edilen akorlar hangileri? Yeni gitaristler hangi akorları tercih etmeli? Arpej nedir? Arpejin kelime anlamı nedir? Akordan nasıl bir farkı vardır? Hangi tür parçalarda tercih edilir? Bare nedir? Bare basarken nelere dikkat etmeliyiz? Sık yapılan yanlışlar nelerdir? Yalancı F nedir? Yalancı F nasıl kullanılır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin