Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Gırtlak Kanseri

Gırtlak kanserinin belirtileri nelerdir?
Gırtlak kanseri nedir? Gırtlak kanserinin belirtileri nelerdir? Kimlerde gırtlak kanseri riski daha fazla? Sigara gırtlak kanseri riskine neen olur mu? Hepsi ve daha fazla sorunun cevabı UZMANTV'de... Gırtlak hangi bölümlerden oluşur? Kanser genelde nerede ortaya çıkar? Nerelere sıçrayabilir? Gırtlak kanseri erken teşhis edilebilir mi? Gırtlak kanserinin yaş veya cinsiyetle ilgisi var mı? Beslenme yanlışları gırtlak kanserine neden olur mu? Türkiye'de bölgelere göre dağılım farklı mı? Ses kısıklığı neden olur? Dış görünümde değişikliğe yol açar mı? Kişi tespit için kendi başına neler yapılabilir? Tek neden sigara mı? Beslenme ile ilgisi var mı? Sürekli iltihaplanma kansere neden olur mu? Sigaranın içindeki maddeler mi yoksa dumanının sıcaklığı mı kanseri tetikler? Sigara dışındaki tütün mamulleri de kansere neden olur mu?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin