Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Genel Bilgi Toplama (GBT) Uygulaması

GBT kaydımın olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?
Genel Bilgi Toplama uygulaması nedir? Tüm kimlik kontrollerinde GBT sorgulanır mı? GBT sorgulama sebebi nedir? Genel Bilgi Toplama sorgulaması sonucunda hangi bilgilere ulaşılabilir? Bir kişi Genel Bilgi Toplama Büro Amirliği'nde kaydının olup olmadığını nasıl öğrenebilir? GBT sonucunda bir kişi hangi durumlarda gözaltına alınır? Askerlik ile ilişkisi olan kişiden GBT alınması durumunda ne olur? Bir kişi herhangi bir suçtan aranıyorsa GBT'de görünür mü? GBT kayıtları belli aralıklarla silinir mi? 18 yaşından küçükken işlenen suçları GBT kayıtlarından sildirmek mümkün müdür?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin