Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Gelinbaşı Nasıl Yapılır

Gelinbaşı için topuz dışında hangi modeller kullanılır?
En mutlu gününüzde sizi üzmeyecek bir gelinbaşı için UZMANTV izleyin. Adım adım bir gelinbaşı nasıl yapılır? Nereden başlanır? Saç nasıl tutturulur? Nasıl sarılır? Hangi malzemeler kullanılır? Gelinbaşının sağlamlığı nasıl sağlanır? Ne tür tokalar gerekli? Süslemeler için neler tercih edilir? Duvağın çıkabilmesi için farklı gelinbaşı metotları var mı? Gelinin rahatlığı nasıl sağlanır? Topuz yapmak şart mı? Uzun saçlı gelinlere hangi modeller iyi gider? Kısa saçlı gelinler için kullanılabilecek gelinbaşı seçenekleri nelerdir? Saç uzatmak için neler kullanılır? Gelinbaşının düğün sonuna kadar idare etmesi nasıl sağlanır? Düğün sırasında bakım ister mi? Ne kadar sert olmalı? Nelere dikkat edilmeli?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin