Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Gelin Makyajı

Gelin makyajı provası nasıl yapılır?
Güzel bir gelin makyajının sırları UZMANTV'de! Düğün yapılacak yere uygun gelin makyajı nasıl yapılır? Kapalı mekan ya da kır düğünü... Hangi ortamda hangi tonlarda gelin makyajı yapılabilir? İzleyin, bir gelin makyajında yüzün hangi bölümlerine ağırlık verilir, gelinbaşına göre makyaj değişir mi, gelin makyajında yorgunluk izleri nasıl yok edilebilir, uzmanından öğrenin. Kır düğününde hangi makyaj tipleri düğün mekanına daha uygun olur? Salon düğününde hangi makyaj tipleri düğün mekanına daha uygun olur? Gösterişli ve kalabalık salon düğününde hangi makyaj tipleri düğün mekanına daha uygun olur? Gelinlerde göz makyajı gelin yüzünün hangi özelliklerine göre farklılaşır? Gelinlerde göz makyajı gelinin ten rengine göre nasıl değişir? Gelinlere göz makyajında başarılı sonuç için dikkat edilmesi gereken detaylar nelerdir? Gelinlerin mutlaka makyaj provasına gitmesi gerekir mi? Prova ne kadar sürer, gelin provaya gelirken nasıl hazırlık yapabilir? Prova sırasında gelinin tercihine göre kaç farklı makyaj tarzı denenebilir? Provada alınan sonuç düğün günü de tekrarlanır mı? Kısa saçlı gelinler gelinbaşlarına uygun hangi makyaj tiplerini seçebilirler? Uzun saçlı gelinler gelinbaşlarına uygun hangi makyaj tiplerini seçebilirler? Gelinlerin düğün hazırlıklarından kaynaklanan yorgunluğunun yüzlerinde görülmemesi için gelin makyajında ne gibi işlemler uygulanması gerekir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin