Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Geçici Hafıza Kaybı

Geçici hafıza kaybının nedenleri nelerdir?
Geçici hafıza kaybı hakkında merak ettikleriniz... Geçici hafıza kaybı nedenleri nelerdir, şok durumlarında beynin kendini koruma altına alması olarak görülen hafıza kayıplarının geçici olduğu nasıl anlaşılır, uzmanından öğrenin. Hafıza kaybı ne kadar devam eder? Çoğunlukla geçici ve psikolojik travmalar sonucunda oluşan hafıza kaybı durumlarında hastaya nasıl yaklaşmak gerekir, olayları veya kişileri hatırlaması için ısrarcı olunmalı mıdır? Yanıtlar UZMANTV'de! Hafıza kaybının geçici nitelikte olduğu muayenede anlaşılır mı? Hangi tetkikler gerekebilir? Hafıza kaybının geçici olduğu kesin olarak belirlenebilir mi, bu ne kadar sürer? Geçici hafıza kaybının süresi belirlenebilir mi? Ne kadar süreceği hangi faktörlere bağlıdır? Süreler hangi aralıkta değişir? Hastanın hafızasının daha çabuk yerine gelmesi için nasıl destek olunmalı, hangi davranışlardan kaçınılmalı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin