Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Gece Terlemesi

Gece terlemesi neden olur?
Gece terlemesi hakkında merak ettikleriniz... Hangi durumlar gece terlemesi olarak nitelenir? Sıradan bir terleme durumuyla gece terlemesi arasında ne fark vardır? Gece terlemesi olarak nitelenmesi için her gece olması veya belli bir zaman sürmesi mi gerekir? Gece terlemesine neden olan etkenler nelerdir? Metabolik sorunlardan kaynaklanıyor olabilir mi? Ciddi bir durum mudur? Hangi aşamada bir sorun belirtisi olarak değerlendirilip doktora gidilmelidir? Gece terlemesi hangi durumlarda bir rahatsızlık belirtisi olabilir? Lenfoma, verem gibi tehlikeli hastalıklar gece terlemesine yol açabilir mi? Şeker hastalığı, ürik asit yüksekliği, hipertiroidi, şeker hastalığı ya da bazı uyku bozuklukları gece terlemesine yol açabilir mi? İdiyopatik terleme nedir? Gece terlemesinin geçmesi için öncelikle buna neden olan rahatsızlığın teşhis ve tedavi edilmesi mi gerekir? Herhangi bir hastalıktan kaynaklanmıyorsa gece terlemesinin geçmesi için ne yapılabilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin