Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Gece Makyajı Nasıl Yapılır

Gece dışarı çıkarken göz makyajı nasıl olmalı?
Tüm gözler üzerinizde olsun. Davetlerin vazgeçilmez ismi olun.Oya Tolga UZMANTV için Gece Makyajının sırlarını açıklıyor. Mutlaka ışıltılı, parlak renklerin önde olduğu makyaj mı yapılmalı? Gece makyajında hangi renkler kullanılmalı? Makyajın yaklaşımı gidilen mekana, mevsime veya kıyafete göre değişir mi? Ne tür fondöten kullanılmalıdır? Gece makyajı olduğu için mutlaka daha yoğun mu sürülmelidir? Işıltılı, simli fondötenler mi tercih edilmelidir? Renk seçimi nasıl olmalıdır? Hangi göz makyajı tekniği gece makyajı için daha uygundur? Simli ve parlak farlar mı tercih edilmeli? Gözaltı aydınlatması nasıl yapılmalı? Gölgelendirme ve kalem kullanımı nasıl olmalı? Hangi renkler tercih edilmeli? Dudak kalemi, dudak parlatıcısı vb. kullanmalı mı? Dudak kalemi nasıl uygulanmalı? Pudra sürmek gerekir mi? Sürülürse koyu mu, açık mı olmalı? Altın veya gümüş sim tercihi neye göre yapılır? Sim; omuza mı, kolları mı, göğüs dekoltesine mi uygulanır?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin