Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Gebelik Testleri

Hamilelik testi ne zaman yapılmalı?
Evde yapılan gebelik testleri güvenli mi? Hamilelik için kan testi ne zaman yapılmalı? Hamilelik testi negatif çıkmasına rağmen gebelik olabilir mi? Ultrasonla hamilelik tespit edilebilir mi? Üstüne görme nedir? Hepsi UZMANTV'de, videolarla yanıtlanıyor... Hamilelik testleri hangi oranda doğru sonuç verir? Test markaları arasında bir fark var mı? Hepsi aynı güvenilirlikte mi? Kişi hamile kaldığından şüphelendiğinde hemen test yapabilir mi? Âdet gecikmesinden ne kadar sonra test yapılmalı? Ne kadar beklemesi gerekir? Ne zaman yapılırsa en doğru sonuç alınabilir? Durum pozitif olduğu halde testte negatif çıkmasının nedeni nedir? Hangi durumlarda negatif sonuç alabiliriz? Kan testi nasıl yapılır? Kan testinde gebelik nasıl anlaşılır? Kan testinin kesin sonuç vermediği durumlar var mı? Ultrasonla gebelik ne zaman tespit edilebilir? Ultrasonla yapılan tespit güvenilir mi? Ultrasonda gebelik kesesi görüldüğünde hamilelik kesinleşmiş olur mu? Hamile kalındığı halde neden kanama olur? Regl kanamasından farklı mıdır? Regl kanamasından nasıl ayırt ederiz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin