Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Gaz Sorunu

Bağırsak gazı nedir?
Mide ve bağırsak gazlarından nasıl kurtulabilirsiniz? Hangi beslenme yanlışları gaza neden oluyor? Doktorumuz UZMANTV için videolarla anlatıyor. Mide gazı neden olur? Belirtileri nelerdir? Bağırsak gazından farkı var mıdır? Bağırsak gazı neden olur? Mide gazı bağırsak gazını tetikler mi? Hangi hastalıklar mide-bağırsak gazı yapar? Gastrit, ülser belirtisi olabilir mi? Mide ve bağırsak gazı olanlar hangi durumlarda doktora başvurmalı? Mide ve bağırsak gazına daha çok şekerler mi neden olur? Lifli gıdaların gaz yapıcı etkisi daha mı fazla? Gazdan kurtulmak için hangi besinlerden uzak durmalıyız? Süt gaz yapar mı? Hızlı yemek gaza neden olur mu? Yemek sırasında konuşmak, yemekle birlikte su vb. içmek mide gazına yol açar mı? Yemekler hangi yöntemlerle pişirilirse daha az gaz yapar? Mide gazını azaltmak için yiyebileceğimiz besinler var mı? Hangi bitki çayları işimize yarayabilir? Maden suyu ve soda hangi sıklıkta içilebilir? Mide gazını azaltmak için içilen ilaçların yan etkisi var mı? Bu ilaçlar hangi sıklıkta kullanılmalı? Sürekli kullanmanın ne tür sakıncaları olabilir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin