Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Gastrit

Gastrit nedir?
Gastrit nedir? Ne tür belirtileri var? Nasıl tedavi edilir? Tümü videolarla. Midede nasıl değişiklikler olur? Hangi mikroplar, bakteriler etkilidir? Ülserle gastrit arasında ne fark vardır? Beslenmenin etkisi var mıdır? Düzenli alınan ilaçlar gastrite neden olur mu? Stres, alkol ve sigara gastrite yol açar mı? Yalnızca midede mi rahatsızlık hissedilir? İlerleyen safhalarda vücuda nasıl etki eder? Günlük yaşamı zorlaştırır mı? Hangi aylarda daha yoğun hissedilir? Gastrit tedavisinde hangi yöntemler uygulanıyor? Yöntem kişiden kişiye değişiyor mu? Başarı oranı ne düzeyde? Gastritin ileri safhalarında ne tür rahatsızlıklar yaşanabilir? Mide kanamasına, beslenme bozukluklarına yol açar mı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin