Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Galatasaray'ın UEFA Kupası Zaferi

Galatasaray 1999-2000 sezonunda UEFA Kupası'na nasıl katıldı?
Galatasaray'ın UEFA Kupası zaferi ile ilgili merak ettikleriniz... 1999-2000 sezonunda Galatasaray UEFA'ya nasıl katıldı? Galatasaray Borussia Dortmund, Leeds United, Bologna ve Real Mallorca maçlarında neler yaşadı? Galatasaray UEFA Kupası'nı kazanırken hangi maçlarda kritik dakikalar yaşadı? Şampiyonlar Ligi gruplarından nasıl bir skorla UEFA Kupası'na katılmaya hak kazandı? İzleyin Galatasaray'ın UEFA Kupası finaline gelene kadarki her detayı Spor Yazarı Bülent Tuncay'dan öğrenin. Galatasaray-Leeds United maçı öncesi taraftarlar arasında neden olaylar çıktı? Yanıtlar UZMANTV'de...
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin