Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Futbolda Farklı Taktikler

Futbolda hücum pres nasıl yapılır?
Hücum ve savunma futbolunun temel prensipler, adam adama ve alan savunmasının incelikleri UZMANTV'de. Videolarla futbol eğitimi başlıyor. Futbolda sistem nedir? Her diziliş hücum veya savunma için kullanılabilir mi? Oyun sırasında sistem değiştirilir mi? Hücum futbolu için yalnızca forvetler mi kullanılır? Hücum pres nedir? Oyun karşı alana nasıl yıkılır? Savunma mutlaka kendi yarı alanına çekilmek midir? Çok sayıda defans oyuncusu mu gerektirir? Teknik oyuncularla da savunma yapılır mı? Adam adama defans hangi takımlara karşı kullanılır? Dezavantajları söylendiği gibi çok mu? Modern futbolda neden tercih edilmiyor? Alan savunmasını uygulamak zor mu? Neden 'küçük' takımlar tarafından tercih edilmez? Alan savunması yaparken nelere dikkat edilir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin