Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Futbol Kuralları

Ofsayt nedir?
Futbolda önemli oyun kuralları hakkında bilmeniz gerekenler... Futbolda yapılmaması gereken 10 kusurlu hareket nedir? Bir atışın gol sayılması için topun ne kadarının çizgiyi aşması gerekir?
Topun oyun dışı kaldığı durumlar nelerdir? Ofsayt kuralı nedir? Pasif ofsayt nasıl olur? Futbolda geri pas kuralı ne için vardır? Futbolda avantaj kuralı nasıl işler? Ofsayt durumunda hakemin oyunu
devam ettirip ettirmemesi neye bağlıdır? Müsabakanın devre sonuna eklenecek süre nasıl belirlenir? Maçın tatil edilmesinin nedenleri nelerdir? Hava muhalefeti dışında hangi nedenlerle maç iptal
edilir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin