Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Freestyle Futbol Hareketleri

Ronaldinho çalımı nasıl atılır?
Freestyle futbol teknikleri hakkında merak ettikleriniz... Ronaldinho çalımı nasıl atılır? Topu ayak üstünde durmanın yolu nedir? Top kafada nasıl sektirilir? İzleyin, topu ensede durdurmanın yolunu, topu bacak arasından geçirmeyi, duran topu yerden ayakla kaldırmayı uzmanından öğrenin. Top yerdeyken nasıl sektirilir? Topu sırtta çevirmenin yöntemi nedir? Uygulamalı freestyle futbol teknikleri UZMANTV'de! Farklı stillerde, vücudun farklı bölgeleriyle nasıl top sektirilir? Ayaktan kafaya, dize nasıl geçirilir? Top nasıl havalandırılır? Ne kadar eğik durmak gerekir? Boyun nasıl eğilmeli? Topa nasıl yükseklik kazandırılmalı? Freestyle hareketlere nasıl başlanır? Yerdeki top nasıl dize, ayağa, kafaya alınır? Topukla, iki ayaklar yapılan hareketler nelerdir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin