Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Frambuazlı Pasta Tarifi

Frambuazlı pasta nasıl yapılır?
Frambuazlı pasta yapmayı öğrenin. Frambuazlı pastanın keki için hangi malzemeler gerekir? Frambuazlı pasta için pandispanya keki nasıl yapılır? Kek karışımı için malzemeler hangi sırayla eklenir? Frambuazlı pastanın keki nasıl pişirilir? Kaç derecelik fırında ne kadar pişirilmeli? Keki kremayla kaplamadan önce ne kadar dinlendirmek gerekir? Frambuazlı pastanın kreması için hangi malzemeler gerekir? Frambuazlı pastanın kremasını hazırlarken malzemeler hangi sırayla karıştırılır? Kremaya da frambuaz konulur mu? Frambuazlı pastanın kreması nasıl bir kapta ve ateşte pişirilmeli? Kremanın hazır hale geldiğini nasıl anlarız? Pasta için frambuazlar nasıl hazırlanır? Pasta için pandispanya kekini nasıl hazırlamalıyız? Krema pandispanyaya nasıl yedirilir? Pastanın ara katına da frambuaz konulur mu? Pastanın tamamı kremayla nasıl kaplanır? Frambuazlı pastanın kekini pişirirken nelere dikkat edelim? Hazır pandispanya kekleri de kullanılabilir mi? Frambuazlı pastanın kremasını hazırlarken nelere dikkat edelim? Frambuazlı pasta için hazır kremalar ya da kremşanti kullanılabilir mi? Kremanın topaklanmaması ve pürüzsüz olması için neler yapmalıyız?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin