Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Fotoğrafta Enstantane Ayarları

Fotoğrafta enstantane nedir?
Fotoğrafta enstantane ile ilgili bilmeniz gerekenler... Enstantane ne demektir? Enstantanenin yüksek veya düşük olması ne demektir? Doğru enstantane ayarı neden önemlidir? Enstantane ayarı yanlış yapılmış fotoğraf nasıl görünür? Enstantane değerleri nasıl okunur? Sayının büyük veya küçük olması neyi anlatır? Enstantane ayarları yapılırken nelere bakılır? Ortam ışığı önemli midir? Çekilen cisimle ilgili ne tür gözlemler yapılmalı? Sabit cisimleri fotoğraflarken kullanılan yaklaşık enstantane değerleri nelerdir? Sabit cisimler için enstantane ayarını değiştirmek fotoğrafa nasıl yansır? Hareketli cisimler için yaklaşık hangi değerler kullanılır? Doğru ayarı tek seferde bulmak mümkün mü? Yüksek ve düşük enstantane ayarı fotoğrafa nasıl yansır?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin