Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Fondöten Nasıl Kullanılır

Fondöten nasıl sürülür?
Fondötenin nasıl sürülmesi gerektiği ile ilgili her şey UZMANTV'de... Fondöten cildin nefes almasını engeller mi? Her makyajda fondöten kullanmak gerekir mi? İzleyin, fondöten ile hangi cilt kusurlarınızı gizleyebileceğinizi, fondötenin uzun süre dayanması için neler yapabileceğinizi uzmanından öğrenin. Makyaj için fazla vakti olmayan kadınlar fondötenden vazgeçmeli mi? Hafif makyajlarda bile fondöten şart mı? Elimizle mi, fırçayla mı yoksa süngerle mi sürmeliyiz? Sünger ıslak mı olmalı? Hangi çeşit fondöten nasıl sürülür? Boynumuza sürmeli miyiz? Göz altına, dudak çevresine sürülür mü? Bulaşırsa ne yapmalıyız? Fondöteni bölgesel olarak daha yoğun kullanabilir miyiz? Sivilce, siyah nokta vb. nasıl kapatılır? Cildimizi fondötene nasıl hazırlarız? Fondötenin kusması nasıl engellenir? Fondöten tazelenir mi? Fondöteni doğru kullanmanın püf noktaları nelerdir? Ne kadar sürmeliyiz? Kalıp gibi durmasını nasıl engellenir? Fondöten her gün kullanılabilecek bir makyaj ürünü mü? Fondöten çeşitleri arasında cilt sağlığı açısından farklar var mı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin