Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Fırında Tavuk Kanat Tarifi

Fırında tavuk kanat nasıl yapılır?
Fırında tavuk kanat yemeği yapmanın püf noktaları... Fırında tavuk kanat için kullanılacak etler nasıl hazırlanmalıdır? Kanatlar nasıl marine edilebilir? Fırında tavuk nasıl pişirilir? Kanatların kurumaması için nelere dikkat edilmelidir? Fırında tavuk için sos kullanılır mı? Fırında tavuk kanat sosu nasıl hazırlanır? Sos yemeğe ne zaman katılmalıdır? Tavuk kanatları hangi ısıda ne kadar sürede pişirilmelidir? Pişirme sırasında dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir? Fırında tavuk kanat için kullanılacak etleri seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Fırında tavuk kanat için garnitür gerekir mi? Garnitür için hangi malzemeler gerekir? Fırında tavuk kanat için hangi baharatlar kullanılır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin