Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Fırında Palamut Tarifi

Fırında palamut nasıl yapılır?
Fırında palamut yapmayı öğrenin. Fırında palamut için gereken malzemeler nelerdir? Kaç tane palamut gerekir? Fırında palamut yemeğinin garnitürleri nelerdir? Patates, soğan, vb. garnitürler nasıl hazırlanır? Fırında palamut yemeği için garnitürler tavaya nasıl dizilir? Pişirme kağıdı, ya da alüminyum folyo kullanmak gerekir mi? Hangi garnitürler balıkların altına dizilir? Balıklar tavaya nasıl dizilir? Fırına atmadan önce tavaya yağ ve su koyulur mu? Ne kadar yağ, ne kadar su konulmalı? Yemeğe hangi baharatlar konulur? Fırında palamut nasıl pişirilir? Fırında palamudu kaç derecelik fırında, ne kadar süre pişirmeliyiz? Palamutların kurumaması için pişirme sırasında nelere dikkat etmeliyiz? Palamutların piştiğini nasıl anlarız? Palamutları fırından aldıktan sonra nasıl servise hazır hale getirebiliriz? Lezzetli bir fırında palamut yemeği yapmak için nelere dikkat etmek gerekir? Palamut hangi mevsimde daha lezzetli olur? Palamutların ne büyüklükte olması gerekir? Fırında palamut yemeğine hangi baharatlar yakışır? Fırında palamut nelerle servis edilebilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin