Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Fırında Kuzu Pirzola Tarifi

Fırında kuzu pirzola nasıl yapılır?
Fırında kuzu pirzola yapmayı öğrenin. Kaç kalem pirzola gerekir? Fırında pişirilecek kuzu pirzola nasıl marine edilebilir? Kuzu pirzola terbiyesi için hangi malzemeler gerekir? Kuzu pirzolaya hangi baharatlar yakışır? Fırında pişirilecek kuzu pirzola ne kadar süreyle marine edilmeli? Fırında kuzu pirzola malzemeleri tepsiye nasıl dizilir? Pişirmek için nasıl bir yağ kullanılır? Fırına atmadan önce mühürlemek için et kızgın tavada birkaç dakika kızartılmalı mı? Fırında kuzu pirzola için gereken malzemeler nelerdir? Fırında kuzu pirzolanın garnitürleri nelerdir? Fırında kuzu pirzola için garnitürler nasıl hazırlanır? Hangi baharatlar gerekir? Kuzu pirzola kaç derecelik fırında kaç dakika pişirilmeli? Çok pişmiş et sevenler ya da az pişmiş et sevenler pişirme süresini nasıl ayarlamalı? Pişirilirken kurumaması için nelere dikkat etmeliyiz? Kuzu pirzolanın piştiğini nasıl anlarız? Fırında kuzu nasıl ve nelerle servis edilmeli? Fırına atılacak kuzu pirzola bir gün önceden mi marine edilmeli? Kuzu pirzolayı marine ederken hafif, etin lezzetini bastırmayacak baharatlar mı kullanılmalı? Kuzu pirzola ne kadar pişirilmeli? Fazla pişirilmesi etin lezzetini bozabilir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin