Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Fırında Köfte-Patates Yemeği Tarifi

Fırında köfte-patates nasıl yapılır?
Fırında köfte-patates yemeği yapmayı öğrenin... Fırında köfte-patates yemeğinin ana malzemeleri nelerdir? Ne kadar ölçüde kıyma kullanılmalı? Kıyma nasıl olmalı? Kullanacağımız patatesleri alırken nelere dikkat etmeliyiz? Hangi baharatlar kullanılabilir? Köfte içine neler konur? Yeterince ekmek koyduğumuzu kıvamından nasıl anlarız? Ne kadar yoğurmalıyız? Köftelere nasıl şekil verelim? Köfteyi bir gece önceden dolapta bekletmek mi gerekir? Patatesleri ne şekilde kesmeliyiz? Nasıl bir tepsi kullanılmalı? Patates ve köfteleri tepsiye nasıl dizmek gerekir? Nasıl bir yağ kullanmalıyız? Biber ve domatesleri en üste, nasıl dizmek gerekir? Fırın kaç derece olmalı, ne kadar süre fırınlanmalı? Patatesleri fırına vermeden önce biraz pişirmek gerekiyor mu? Fırında köfte-patates yapmanın incelikleri nelerdir? Domates ve biberin dışında hangi garnitürler kullanılabilir? Kurumadan pişmesi için fırındayken nasıl kontrol edebiliriz, görüntüsünden nasıl anlaşılır?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin