Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Fırında Karnabahar

Fırında karnabahar nasıl yapılır?
Fırında karnabahar tarifi... Fırında karnabahar için gerekli malzemeler nelerdir? Ne kadar karnabahar kullanmamız gerekir? Fırına vermeden önce karnabaharlar nasıl hazırlanır? Karnabaharları hangi büyüklükte kesmemiz gerekir? Karnabaharları haşladıktan sonra sirke ya da limon suyu eklemek gerekir mi? Karnabaharı fırına hangi ısıda vermek gerekir? Fırında karnabaharın sosu nasıl hazırlanır? Tuzu ne zaman konulur? Mutlaka yoğurt koymak gerekir mi? Karnabahar kaç derece ısıda ne kadar süre fırınlanmalı? Piştikten sonra nasıl servis edilir? Fırında karnabaharın lezzetli olması için dikkat edilecek noktalar nelerdir? Karnabaharı seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Karnabaharın hangi kısımları lezzetlidir? Karnabahar hangi mevsimlerde daha taze olur? Karnabaharı fırına vermeden önce ne kadar haşlamak gerekir? Fırında karnabahara hangi baharatları ekleyebiliriz? Karnabaharın iyi piştiğini nasıl anlarız? Fırında karnabaharı servis ederken lezzetinin artması için neler yapabiliriz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin