Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Fırında Balık

Fırında balık nasıl pişirilir?
Fırında balık pişirme hakkında sık sorulanlar... Fırında balık için gereken malzemeler nelerdir? Fırında pişirilecek balık nasıl hazırlanmalı? Garnitürleri nasıl doğranmalı? Fırında balık için sos hazırlamak gerekir mi? Balığı kağıda ya da alüminyum folyoya sarmak gerekir mi? Balığı kaç derecelik fırında, ne kadar süre pişirmek gerekir? Balığın piştiğini nasıl anlarız? Balığı fırına atmadan önce nasıl hazırlamalıyız? Kılçık bölgesinde kalan balığın lezzetini bozar mı? Fırında balık için nasıl bir yağ kullanalım? Balığı nasıl temizlemek gerekir? Hangi garnitürleri kullanalım? Hangi baharatları kullanalım? Kullandığımız garnitür ve baharatların balığın lezzetini bastırmasını nasıl önleyebiliriz? Balığı kaç derecelik fırında pişirelim? Balığı yüksek ısıda mı pişirelim düşük ısıda mı? Balığı ne kadar pişirmeliyi? Pişirirken balığın kurumasını nasıl engelleriz? Pişirme kağıdı ya da folyoya sararsak kurumasını önleyebilir miyiz? Fırında balığı nasıl servis edebiliriz? Her balık fırında pişirilmeye uygun mudur? Büyük ve yağlı balıkları mı fırında pişirmek gerekir? Fırında pişirilebilecek balıklar hangileridir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin