Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Fenerbahçe'nin Unutulmaz Avrupa Maçları

Fenerbahçe Chelsea'yi nasıl yendi?
Fenerbahçe'nin unutulmaz Avrupa lig maçları hakkında merak ettiklerinizi ünlü Spor Yazarı Altan Tanrıkulu UZMANTV'de anlatıyor. İzleyin, Fenerbahçe'nin tarihi Avrupa maçlarını, dönemin efsane takımları İnter ve Manchester City'nin Fenerbahçe karşısındaki yenilgilerini ve daha birçok Avrupa maçı ile ilgili en detaylı bilgiyi uzmanından öğrenin. Fenerbahçe'nin Avrupa kupalarındaki ilk maçı hangisidir? Fenerbahçe'nin Avrupa kupalarındaki en farklı yenilgisi nedir? Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi'nde ilk kez çeyrek finale hangi maçla yükseldi? Fenerbahçe - Chelsea maşında neler yaşandı? İngiltere'deki maçta nasıl bir skor alındı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin