Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Excimer Lazer

Kimler Excimer lazer tedavisi olabilir?
Excimer lazer yöntemi ile yapılan göz ameliyatları hakkında her şey UZMANTV'de. Dünya Göz Hastanesi Refraktif Cerrahi Bölüm Şefi Op. Dr. Efekan Coşkunseven, Excimer lazer ile kimlerin ameliyat olabileceğini, lazer ameliyatı sonrasında ne kadar zamanda günlük hayata dönüş yapılabileceğini ve lazerle yapılan göz ameliyatlarından hangisinin en güvenilir yöntem olduğunu UZMANTV'de anlatıyor. Hastanın muayenesinde nelere bakılıyor? Retinada incelme olması, gözyaşı doğru çalışıyor mu, kornea haritası nasıl çıkartılıyor? Yanma, batma, ağrı olur mu? Ne kadar şiddetli olur? Ne kadar süre olur? Hasta daha az acı için neler yapabilir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin