Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Excel'de Sayfa Düzeni Sekmesi

Excel çalışma sayfası için ölçeklendirme nasıl yapılır?
Excel'de sayfa düzeni sekmesi ile neler yapabilirsiniz? Sayfanın hangi özellikleri ile oynanabilir? Sayfa yapısı nereden değiştirilir? Genişlik ve yükseklik ayarı neyi değiştirir? Ölçek neyi etkiler? Sayfadaki hangi kenar boşlukları ile oynanabilir? Değişiklikler nasıl izlenir? Tema oluşturmanın faydaları nelerdir? Temanın elemanları nelerdir, sayfada nasıl bir görünüm sağlar? Tema renkleri nasıl seçilir veya özelleştirilir? Yazı tipleri nasıl seçilir? Nasıl efektler eklenebilir? Tema sayfaya nasıl uygulanır? Excel çalışma sayfasını sığdırmak için nasıl ölçeklendiririz? Resimler, şekiller, metin kutuları ve Word Artlar nasıl yer değiştirilir, döndürülür? Nasıl gruplandırılır? Nasıl hizalanır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin