Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Excel ile Hesaplama

Excel'de formül nasıl yazılır?
Microsoft Excel ile yapılabilecek hesaplar hakkında merak ettikleriniz... Excel'de hangi aritmetik işlemler yapılabilir? Aritmetik işlem yapılacak alan nasıl seçilir? Excel'de bir sütunda yapılan aritmetik işlem diğer satırlara nasıl uygulanır? Excel'de ne tür formüller yazılabilir? Formül yazmak ne işe yarar? Formüller için hangi semboller kullanılır? Excel'de formüller nasıl yazılır? Excel'de If (eğer) fonksiyonu ne işe yarar? Tabloda nasıl kullanılır? Excel'de average (ortalama) fonksiyonu nasıl kullanılır? Hangi işlemler yapılır? Excel çalışma sayfasının basılmadan önce sayfa önizlemesi nereden yapılır? Sayfanın baskı alanı ve ölçeği nasıl ayarlanır? Excel'de hızlı hesaplama hangi durumlarda kullanışlıdır? Hızlı hesaplama için hücreler nasıl seçilir, birbirinden ayrık duran hücreler aynı hesaba nasıl katılabilir? Hızlı hesaplama ile hangi hesaplama türlerinin sonuçları görülebilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin