Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Evlilikte Aldatma

Evlilikte hangi dönemlerde aldatma daha sık yaşanıyor?
Evliliklerde aldatmalar hakkında merak ettikleriniz... Aldatma, evliliğin hangi dönemlerinde daha çok yaşanır? Evlilikte aldatma veya aldatılma durumlarında kriz nasıl aşılabilir? Evli bir kadın eşini neden aldatır? Evli erkekler eşlerini hep aldatır mı? Aldatılma krizini atlatamayan kadın ne yapabilir? İzleyin, evlilikte güven sorunu nasıl aşılabilir, aldatmadan sonra eşler nasıl bir psikolojik destek almalı, uzmanından öğrenin. Erkekler neden aldatır? Aldatma ile sarsılmış bir evlilik kurtarılabilir mi? Aldatan eşi affedersek sonraki hareketleri nasıl değişebilir? Bir kez aldatan kadın veya erkek yeniden aldatır mı? Yanıtlar UZMANTV'de!
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin