Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Evlilik Başvurusu Nasıl Yapılır

Evlilik işlemleri için hangi belgeler gerekir?
Evlenmek istiyorsunuz ama nasıl bir yol izlemeniz gerektiği hakkında fikriniz yok... UZMANTV yardımınıza koşuyor. Başvurudan, testlere, belgelerden şahitlere her ayrıntı bu videolarda. Nikah başvurusu nasıl yapılır? Yıldırım nikah için ne yapılmalı? Nikah yerinizi nasıl seçersiniz? Kimler nikah şahidi seçilebilir? Evlenmek için nereye başvuru yapılır? Çiftler birlikte mi başvurmalı? Vekaletnameyle başvuru yapılabilir mi? Yazılı başvuru nasıl yapılır? Sözlü başvuru nasıl yapılır? Evlenebilmek için sağlanması gereken belgeler nelerdir? Evlenme Beyannamesi nedir? Belgeler arasında sağlık raporu da olmalı mı? Evlilik işlemleri için hangi nikah dairesine başvurmalı? Evlenmek istediğimiz nikah dairesinde mi, bağlı olduğumuz belediyenin nikah dairesinde mi evlenebiliriz? Yıldırım nikahı nedir? Yıldırım nikahı için nereye ve nasıl başvurulur? Hangi belgeler gerekir? Yıldırım nikahıyla kaç gün içinde evlenilir? Yakın akrabalar nikah şahidi olabilir mi? Şahitler hangi özelliklere sahip olmalı? Nikah şahidi bekar biri olabilir mi? Evlendirme dairesi dışındaki nikahlarda prosedür nasıldır? Nikah memuru evlendirme dairesi dışında yapılan nikahlara nasıl çağrılır?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin