Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Evinizi Feng Shui'ye Göre Döşeyin

Feng Shui'ye göre salon nasıl düzenlenmeli?
Feng Shui'ye göre ev dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz... Evinizin girişinde ne tür renkleri tercih etmelisiniz? Ayna kullanmak doğru mu? Antrede ne tür eşyalar olmalı? Evde hangi oda hangi elemente göre düzenlenmeli? Feng Shui'ye göre evde oda düzeni nasıl olmalı? Feng Shui'ye göre salonun evin neresinde konumlanması daha uygun? Salonun duvarları ne renklerde olmalı, hangi renkler kombine edilmeli? Salonda ışıklandırma nasıl yapılmalı? Hangi aksesuarlar kullanılmalı, hangi tür eşyalar bulundurulmamalı? Feng Shui'ye göre yatak odası evin neresinde bulunmalı? Yatak odası hangi özelliklere sahip olmalı? Yatak başı nereye bakmalı? Ayna konmalı mı, nereye konabilir? Işıklandırma nasıl yapılmalı? Feng Shui'ye göre mutfak evde neyi simgeler? Mutfak hangi özelliklere sahip olmalı? Hangi tonlarda dekore edilebilir? Feng Shui'ye göre mutfakta hakim olması gereken element hangisidir? Mutfakta ocak ve fırın nasıl yerleştirilmeli? Feng Shui'ye göre banyo nasıl düzenlenir? Ayna kullanılabilir mi? Feng Shui'ye göre çalışma odasının evin neresinde konumlanması daha uygun? Çalışan kişinin yüzü nereye dönük olmalı? Kapı nerede olmalı? Çalışma masası nerede durmalı, pencere ile nasıl konumlanmalı? Alacağımız evi seçerken evin hangi özelliklerine Feng Shui analizi yapmamız gerekir? Ev için Feng Shui analizi hangi temel kuralları içerir? Evin genel konumu Feng Shui'ye nasıl uygun olabilir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin