Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Evde Vücut Geliştirin

Evde yapabileceğimiz bel ve karın egzersizleri nelerdir?
Spor salonlarına kadar yorulmayın. Evde zaman ayırarak da istediğiniz vücuda kavuşabilirsiniz. UZMANTV'de. Isındıktan sonra vücut geliştirme idmanına vücudun hangi bölgesinden başlanır? Kaslar hangi sırayla çalıştırılır? Her zaman aynı sıra mı izlenmeli? Ne kadar sürmeli? Karın kasları için 1 aylık program nasıl olmalı? Göğüs kaslarını 1 ayda hangi hareketlerle geliştirebiliriz? Kolları geliştirmek için dumble, halter mi yapılır? Omuz kasları için hangi hareketler yapılmalı? 1. haftadan sonra hareketler değişir mi? Bacak kasları için nasıl bir antrenman programı uygulanabilir? 1 aylık sırt kası geliştirme programı nasıl olmalı? Hangi hareketler yapılmalı? Kaçar kez ve kaç tur uygulanmalı? Her hareket için nefes alıp verme düzeni nasıl olmalı? Ne kadar zaman ayırmalıyız?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin