Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Evde Şarap Yapımı

Evde şarap yapmak için nasıl bir ekipmana ihtiyacımız var?
Evde şarap yapımının incelikleri UZMANTV'de... Evde şarap yapmak için hangi ekipman ve malzemelere ihtiyacınız var? İzleyin, şarap yapımında kullanılabilecek üzüm çeşitlerini, ev yapımı şarabınıza nasıl lezzet katabileceğinizi ve evde yaptığınız şarabı ne kadar uzun süre saklayabileceğinizi uzmanından öğrenin. Evde yapılacak şarap için kaliteli üzüm almak gerekir mi? Yeşil ve kırmızı üzümler karıştırılabilir mi? Üzümün çekirdekli olması tadını güzelleştirir mi? Üzüm dışında nelere ihtiyacımız var? Ne kadar üzüm gerekir? Şeker ne kadar olmalı? Şarap yapmak için maya nereden buluruz? Ne tür kaplar kullanabiliriz? Şarabı koyduğumuz kapları ne tür örtülerle kaplamalıyız? Şarap plastik kaba konur mu? Şarap yaparken neler ekleyebiliriz? Tarçın, zencefil vb. neler atılabilir? Şarabımızın kendine has kokusu ve tadı olmasını nasıl sağlarız? Şarap ne kadar sürede tüketilmeli? Koruyucu madde konur mu? Evde yapılan şarap ne zaman bozulur?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin