Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Evde Pratik Mayonez Tarifi

Pratik mayonez nasıl yapılır?
Evde pratik bir şekilde mayonez yapmayı öğrenin. Mayonez için gereken malzemeler nelerdir? Kaç tane yumurta gerekir? Yumurtanın sadece sarısı mı kullanılır? Limon mu kullanılır sirke mi kullanılır? Nasıl bir yağ kullanılır? Malzemelerin sıcaklığı nasıl olmalı? Nasıl bir karıştırma kabı kullanılmalı? Malzemeler hangi sırayla karıştırılmalı? Karıştırırken yağ nasıl eklenmeli? Ne kadar süre çırpılmalı? Mayonez ne zaman kıvamını almaya başlar? Mayonezin rengi ve kıvamı nasıl olmalı? Mayonez yapmanın püf noktaları nelerdir? Malzemeler oda sıcaklığında mı olmalı? Yumurtaların beyazları tamamen ayrılmalı mı? Karıştırırken mikser mi kullanılmalı, çırpma teli mi kullanılmalı? Nasıl çırpılmalı? Zeytinyağı kullanırsak daha lezzetli mi olur?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin