Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Evde Konserve Yapın

Evde konserve nasıl yapılır?
Evde konserve yapmayı uzmanından öğrenin... Konserve için gereken malzemeler nelerdir? Nasıl bir kavanoz kullanalım? Konserve yapmadan önce kavanozları iyice temizlemek gerekir mi? Konserve yapacağımız sebzeleri nasıl hazırlayalım? Sebzeleri kavanozlara nasıl dolduralım? Konservenin suyunu nasıl hazırlayalım? Konserveyi nasıl kaynatalım? Konservelerin hazır olduğunu nasıl anlarız? Konserveyi nerede saklayalım? Güneş görmeyen serin bir yerde mi saklamak gerekir? Konserveyi ne kadar sürede tüketmeliyiz? Konserveyi açıp, kullanırken nelere dikkat edelim? Konservenin sağlam olup olmadığını nasıl anlarız? Hangi sebzelerin konservesini yapabiliriz? Meyvelerden konserve yapabilir miyiz? Meyvelerden kışlık komposto yapabilir miyiz? Konserveyi ne zaman yapalım? Sebze meyvelerin bol, ucuz ve lezzetli olduğu aylarda yapmak daha mı iyi? Kışlık komposto nedir? Hangi meyvelerden kışlık komposto yapabiliriz? Bunun için nasıl bir kavanoz kullanalım? Meyveleri ve kompostonun suyunu nasıl hazırlayıp kavanoza alalım? Kışlık kompostoyu nasıl kaynatalım? Kışlık kompostonun hazır olup olmadığını nasıl anlayabiliriz? Kışlık kompostoyu nasıl saklayıp, tüketelim?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin