Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ev Yapımı Dondurma Tarifleri

Çikolatalı dondurma nasıl yapılır?
Evde dondurma yapmayı öğrenin... Evde çikolatalı dondurma yapmak için gereken malzemeler nelerdir? Çikolatalı dondurma için çikolatalar nasıl hazırlanır? Çikolatalı dondurmada sütlü mü bitter çikolata mı kullanılır? Limonlu dondurma için gereken malzemeler nelerdir? Limonların suyu sıkılmalı mıdır? Ne kadar limon suyuna ihtiyaç var? Limonların kabuğu rendelenmeli mi? Çilekli dondurma için gereken malzemeler nelerdir? Ne kadar çilek gerekir? Maraş dondurması yapmak için gereken malzemeler nelerdir? Keçi sütü kullanırsak daha mı iyi olur? Maraş dondurması karışımı nasıl hazırlanır? Maraş dondurması için karışım ne kadar pişirilir? Karışımın gerekli kıvama geldiği nasıl anlaşılır? Maraş dondurmasının kendine özgü kıvamında olması nasıl sağlanır? Muzlu dondurma için gereken malzemeler nelerdir? Ne kadar muz gerekir? Dondurma için kullanılacak muz püre haline mi getirilmeli?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin