Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Etli Taze Fasulye Tarifi

Etli taze fasulye nasıl yapılır?
Etli taze fasulye yemeği yapmayı öğrenin. Etli taze fasulye yapımında hangi tür fasulye gerekli? Kullanılacak et nasıl olmalı? Etli taze fasulye yemeği için hangi baharatları kullanabiliriz? Fasulye alırken nelere dikkat etmeliyiz? Fasulyenin tazeliği nasıl anlaşılır? Fasulye kılçıklıysa nasıl temizlemeliyiz? Fasulyeleri kaça bölmeliyiz? Malzemeler hangi sırayla tencereye atılır? Etler nasıl kavrulur? Fasulyeler ne zaman eklenir? Fasulye yemeğinin ateşi nasıl olmalı? Etli taze fasulye ne kadar sürede pişer? Fasulye yemeğinin piştiğini nasıl anlarız? Etlerin yumuşak olmasını nasıl sağlarız? Her cins fasulyeden lezzetli bir etli taze fasulye yemeği olur mu? Etli taze fasulye yemeğini nasıl lezzetlendirebiliriz? Taze fasulye yerine dondurulmuş fasulye kullanabilir miyiz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin