Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Etli Nohut Yemeği Tarifi

Etli nohut yemeği nasıl yapılır?
Etli nohut yemeği yapmayı öğrenin... Nohut alırken nelere dikkat etmeliyiz? Konserve nohut kullanılabilir mi? Yemek yapımından önce nohutlar nasıl hazırlanmalı? Nohutları bir gece önceden ıslatmak mı gerekiyor? Nohut yemeğini pişirirken nelere dikkat etmeliyiz? Malzemeler hangi sırayla pişirilir? Etli nohutların iyi pişmesi için nasıl bir tencere kullanmalıyız? Ocaktaki ateş nasıl olmalı? Nohut ne kadar süre pişmeli? Piştiğini nasıl anlarız? Etli nohut nasıl servis edilir? Etli nohut yemeği için nohutların gazı nasıl alınır? Etler nasıl yumuşak pişirilir? Yemeği lezzetlendirmek için neler yapılabilir? Etli nohut için kullanacağımız kuşbaşı et nasıl olmalı? Yemeği lezzetlendirmek hangi baharatları kullanmalıyız?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin