Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Etli Krep Tarifi

Etli krep nasıl yapılır?
Etli krep yapmayı öğrenin. Etli krep için gerekli malzemeler nelerdir? Krep nasıl yapılır? Hangi malzemeleri bir arada çırpalım? Ne kadar süt koyalım? Yumurtayı nasıl ekleyelim? Sıvı yağ mı kullanalım? Krep nasıl bir tavada pişirilmeli? Nasıl bir kaşıkla tavaya yayalım? Kısık ateşte mi pişirelim? Ne kadar süre pişirelim? Eti nasıl hazırlayalım? Kuzu eti mi kullanalım? Nasıl bir et kullanmalıyız? Eti hangi malzemelerle birlikte soteleyelim? Ne kadar süre pişirelim? Hangi baharatları kullanalım? Etli harcı kreplerin ortasına mı koyalım? Krepleri kapayalım mı? Fırınlamamız gerekir mi? Nasıl bir tepsiye koyalım? Ne kadar süre fırında tutalım? Kaç derecede tutalım? Etli krep nasıl servis edilir? Eti ne kadar süre kavuralım? Nasıl bir yağ kullanalım? Etin sert olmaması için nelere dikkat edelim? İyi pişmiş bir krep nasıl anlaşılır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin