Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Etli Bamya Tarifi

Etli bamya nasıl yapılır?
Etli bamya yemeği yapmayı öğrenin. Etli bamya için gereken malzemeler nelerdir? Ne kadar bamya kullanalım? Ne kadar et gerekir? Etleri nasıl hazırlayalım? Bamyaları nasıl hazırlayalım? Etli bamya yemeği nasıl pişirilir? Malzemeler hangi sırayla tencereye alınır? Önce etler mi pişirilir? Bamya ve diğer malzemeler yemeğe ne zaman eklenir? Etli bamya nasıl ateşte, ne kadar süre pişirilir? Etli bamyanın piştiğini nasıl anlarız? Etli bamya yemeğini nasıl servis edelim? Yemeğin lezzetli olması için bamyaların mevsiminde ve taze olması şart mı? Bamyanın sıvı salgılamasını nasıl engelleriz? Limonda bekletmemiz mi gerekir? Nasıl bir yağ kullanalım? Etli bamya yemeği yaparken nelere dikkat etmeliyiz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin