Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Etkili Sunum Teknikleri

İyi bir sunum yapmanın püf noktaları nelerdir?
Etkili ve başarılı sunumlar için tüm ipuçları UZMANTV'de. Heyecanlanırsanız ne yapmalısınız? Nasıl akılda kalıcı olursunuz? Topluluk önünde sunum yapanlar neden heyecanlanır? İyi hazırlanmadığımızın göstergesi mi? Heyecanı yenmek için ne tür taktikler var? Sunumu nasıl bir dille yapmalıyız? Seyirciyi sunumun içine nasıl katarız? Slaytlarda hangi renkler ilgi çeker? Resim ve diyagramları nasıl kullanabiliriz? Tablo ve istatistikler izleyiciyi sıkar mı? Sunum sırasında müzik kullanılır mı? Sunumun başarısı nasıl ölçülür? Tüm izleyenleri etkilemenin yolları nelerdir? Sunum kendi içinde mi değerlendirilir yoksa ne kadar işe yaradığına mı bakılır? İzleyici ilk cümle ile nasıl etki altına alınabilir? Sunumun iyi olduğunu, zevkli geçeceğini nasıl hissettirmeliyiz? İzleyenler nasıl selamlanmalı? Sunum sonlarında vurucu cümleler mi kullanılmalı? Sunumun işe yarar olduğunu nasıl hissettirmek gerekir? Ekip arkadaşlarını motive etmek isteyenler sunum sonunda neler yapabilir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin