Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Etimek Tatlısı Tarifi

Etimek tatlısı nasıl yapılır?
Etimek tatlısı yapmayı öğrenin. Krema için krem şanti mi kullanmak gerekir? Kaymak koysak olur mu? Etimek tatlısı için krema nasıl hazırlanır? Nasıl soğutulur? Krema etimek tatlısına ne zaman eklenir? Etimek tatlısının şerbeti için hangi malzemeler gerekir? Etimek tatlısı için ne kadar şerbet hazırlamalıyız? Şerbet sıcakken mi eklenmeli? Etimek tatlısı için vişneli sos nasıl hazırlanır? Sos için nasıl vişne kullanılabilir? Vişneler ne kadar süre kaynatılmalı? Etimek tatlısında reçel kullanılabilir mi? Etimek tatlısına hangi reçeller yakışır? Hangi cins etimek kullanmak gerekir? Etimekler nasıl hazırlanır? Nasıl bir tepsiye koymak gerekir? Etimekler tepsiye nasıl dizilir? Tatlı için krema ve vişne sos nasıl dökülür?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin