Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Et Sote Yapmayı Öğrenin

Et sote nasıl yapılır?
Et sote tarifi hakkında merak ettikleriniz... Et sote yapmak için gerekli malzemeler nelerdir? Etin yumuşak olması için et seçiminde nelere dikkat etmeliyiz? Pişirmeden önce eti nasıl hazırlarsak daha yumuşak ve lezzetli olur? Market eti mi kasap eti mi daha iyidir? Sote için et alırken tazeliğini nasıl anlarız? Et sote için etler ne boyutta nasıl kesilmeli, nasıl yıkanmalı? Etleri pişmeye hazır hale nasıl getirebiliriz? Etleri nasıl kurutmak gerekir? Et sote yaparken hangi yağdan ne kadar kullanılabilir? Malzemeler hangi sırayla konmalı, ateşin harı ne kadar olmalı? Sotede et tadının yoğun gelmesi için diğer malzemeleri eklerken neye dikkat etmeliyiz? Hangi yağı kullanmak daha iyi olur? Etlerle diğer malzemeleri ayrı ayrı mı birlikte mi pişirmek daha iyi sonuç verir? Et sotenin kuru veya çok sulu olmaması için pişirirken nelere dikkat etmeliyiz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin