Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Et Haşlama Tarifi

Et haşlama nasıl yapılır?
Haşlama yemeği tarifi... Et haşlamada garnitür olarak hangi malzemeler gerekir? Terbiye için hangi malzemeler gerekir? Et haşlamanın daha lezzetli olması için et nasıl seçilir? Hayvanın neresinden alınan et daha lezzetli olur? Haşlamada kullanılacak et nasıl olmalı? Et kemikli seçilebilir mi? Haşlamanın daha lezzetli olması için nasıl bir et kullanmak gerekir? Eti nasıl lezzetlendirebilirsiniz? Etler nasıl kesilir, doğranır? Etleri ne kadar süre pişirmek gerekir? Haşlama için etin hangi kıvama gelmiş olması gerekir? Haşlamada kullanılacak malzemeler nasıl hazırlanır? Haşlama yaparken malzemeler hangi sırayla yapılır? Et Haşlama için terbiye nasıl yapılır? Haşlamanın daha lezzetli olması için ne tür baharatlar kullanılabilir? Karabiber yakışır mı? Patatesin ve havucun haşlama sırasında erimemesi için hangi sırayla atılması gerekir? Haşlama nasıl servis edilebilir? Üzerine maydanoz, nane, dereotu gibi yeşilliklerle servis edilebilir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin