Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Esmerler İçin Gündüz Makyajı

Esmerler gündüz için nasıl bir göz makyajı yapabilir?
Esmer kadınlar için gündüz makyajı ipuçları... Esmer kadınlar gündüz vakitlerinde hangi tip fondöten ve allık kullanmalılar? Esmer tenli kadınlara yakışan ruj renkleri hangileri? İzleyin, esmer kadınlara yakışan göz farları hangileridir, esmerler göz makyajı yaparken nelere dikkat etmeli, uzmanından öğrenin. Esmerlere en çok hangi renk rujlar yakışır? Yanıtlar UZMANTV'de... Esmer makyajının püf noktaları nelerdir? Hangi renkler ve tonlar daha çok yakışır? Günlük kullanıma uygun makyaj nasıl olmalı? Hangi renkler gün ışığında daha güzel görünür? Hangi renklerden kaçınılması gerekir? Esmerler gece makyajı için hangi renkler seçmeli? Yüzlerinde öne çıkarmak istedikleri yeri nasıl vurgulamaları gerekir? Göz makyajı nasıl yapılır? Nereden başlanır? Nasıl bir sıra izlenmeli? Türk kadınlarına en iyi hangi renkler uyuyor? Saçın ve tenin uyumu için nasıl bir makyaj yapılmalı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin