Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Eşcinsellik Sözlüğü

Travesti ne demektir?
Eşcinsellik ile ilgili tanımlar! Eşcinsel ile biseksüel arasındaki farklar nelerdir? Transseksüel ne anlama gelir? İzleyin, travesti ile transseksüellik arasındaki farkları, biseksüellerin cinsel yönelim şeklini uzmanından öğrenin. Psikolog Ayşe Kayhan, UZMANTV'de anlatıyor! Eşcinsellik tedavi edilmesi gereken bir hastalık mıdır? Eşcinsellik tedavi edilir mi? Erkek çocuklarda, kız çocuklarda, ergenliğe yeni adım atanlarda eşcinsel eğilimler nasıl gözlenebilir? Çocuğu eşcinsel olan aileler nelere dikkat etmeli, çocuklarına ne tür bilgiler vermeli? Türkiye'de eşcinsel çocuğun yaşayabileceği sıkıntılar nasıl anlatılmalı? Çocuğu eşcinsel olan aileler terapi, psikolojik yardım görmeli mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin