Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Erken Boşalma ve Tedavisi

Erken boşalma nasıl tedavi edilir?
Erken boşalma ve tedavisi ile ilgili merak ettikleriniz... Erken boşalmanın sebepleri neler olabilir? Hangi sürelerdeki boşalmalar erken boşalma olarak kabul edilmeli? Sorularınızın yanıtları UZMANTV'de. Perfomans kaygısı, mutsuz bir beraberlik, hastalıklar... Erken boşalmanın gerçek nedeni nedir? Erken boşalma sorunu olan kişilerin eşleri onlara nasıl yardımcı olabilir? İzleyin, sorunlarınıza çare bulun. Cinsel ilişki ne kadar sürmeli? Erkeğin ne kadar sürede boşalması normal kabul edilir? Erken boşalmanın nedenleri nelerdir? Fiziksel sebepler olabilir mi? Öncelikle eşler arasında mı konuşulmalı? Profesyonel destek almadan, kendiliğinden geçebilir mi? Erken boşalma hangi sıklıkta olursa doktora danışmalı? Her erkek erken boşalma yaşar mı? Erken boşalma için terapi mi uygulanır? İlaç tedavisi var mıdır? Sorunun kaynağına göre nasıl bir tedavi yöntemi seçilir? Erken boşalma dönemsel midir? Cinsel hayatı nasıl etkiler? Çiftlerin psikolojisi bu sorundan nasıl etkilenir? Partnerler birbirine nasıl yardımcı olmalı? Nasıl bir destek verilebilir? Hangi yanlışlardan kaçınılmalı? Erken boşalmanın kesin tedavisi var mı? Psikolojik etkenler sorunun yeniden yaşanmasına neden olur mu?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin