Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Erkeklerde Meme Büyümesi Sorunu

Erkeklerde jinekomasti neden olur?
Erkeklerde meme büyümesi hakkında merak ettikleriniz... Erkeklerde meme büyümesinin nedenleri nelerdir? Jinekomasti nedir? Jinekomasti formsuzluktan mı kaynaklanır? Jinekomasti bir hastalık mıdır? Jinekomasti genetik bir durum mudur? Hangi hastalıklar sonrası erkeklerde meme büyümesi görülür? Kullanılan ilaçların erkeklerde meme büyümesine etkisi nedir? Vücut geliştirme sporları erkeklerde meme büyümesinde etkili midir? Erkeklerde meme küçültme operasyonuyla ilgili genel riskler nelerdir? Erkeklerde meme küçültme operasyonu sonrası iz kalma ihtimali var mı? Erkeklerde meme küçültme ameliyatı sonrası ne tür komplikasyonlar oluşabilir? Erkeklerde meme büyümesi hangi aşamaya geldiğinde sorun olarak görülmelidir? Jinekomasti nedir? Jinekomasti nasıl düzeltilir? Jinekomasti düzeltilirken liposuction kullanılır mı? Jinekomastinin düzeltilmesi için ameliyat şart mıdır? Kilo vermek, ilaç, krem vb. kullanmak, daha az spor yapmak ya da bölgesel spor yapmak işe yarar mı? Ameliyat olunmasını engelleyecek durumlar nelerdir? Erkeklerde meme küçültme ameliyatından önce bir perhiz yapılması gerekir mi? Jinekomasti ameliyatı zor bir ameliyat mıdır?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin