Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Erkeklerde Mastürbasyon

Farklı mastürbasyon teknikleri nelerdir?
Erkeklerde mastürbasyon hakkında merak ettikleriniz... Sık mastürbasyon yapmak erken boşalma sorununa neden olur mu? Mastürbasyon teknikleri nelerdir? Mastürbasyonla ilgili yapılan hangi hatalar gelecekte cinsel sorunlara yol açabilir? İzleyin, tüm sorularınızın cevabını videolarla öğrenin. Mastürbasyon yapmanın cinsel hayata olumlu ve olumsuz etkilerini öğrenin. Hepsi UZMANTV'de! Erkeklerin mastürbasyon yapma yöntemleri nelerdir? Erkekler mastürbasyon yaparken neler kullanabilirler? Erkek mastürbasyonunda fantezinin rolü nedir? Hangi sıklıkta mastürbasyon yapılması zararlı olabilir? Sık mastürbasyon yapmanın ne gibi zararları vardır? Evli veya partneri olan erkeklerin mastürbasyon yapması neyin göstergesidir? Cinsel tatminsizlik olarak değerlendirmek doğru mu? Mastürbasyon yapmaları partneriyle ilişkilerinde herhangi bir soruna neden olur mu? Erkeklerin mastürbasyon yapmasının cinsel hayatları üzerine olumlu ve olumsuz etkileri nelerdir? Mastürbasyon yapmak cinsel gelişimi nasıl etkiler? Erkekler mastürbasyon yaparken nelerden kaçınmalı? Mastürbasyon sırasında penise zarar veren hareketler nelerdir? Mastürbasyon yaparken hijyen nasıl sağlanır? Mastürbasyon süresini kısa tutmak ilişkide erken boşalmaya neden olur mu? Sık mastürbasyon yapmak erken boşalmaya neden olur mu? İlişki sırasında mastürbasyon fantezi sayılabilir mi? Çiftler birbirine mastürbasyon yaparken nelerden kaçınmalı? Kadınlar için hangi hareketlerin ne gibi zararları olabilir?Erkekler için hangi hareketlerin ne gibi zararları olabilir? Mastürbasyon süresini uzatmak erken boşalmayı engeller mi? Mastürbasyon yaparak erken boşalma sorunu nasıl önlenebilir? Mastürbasyonu daha zevkli kılmak mümkün mü? Mastürbasyon süresini uzatmak orgazmı daha başarılı kılar mı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin