Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Erkeklerde Lazer Epilasyon

Her erkek lazer epilasyon yaptırabilir mi?
Erkeklerde lazer epilasyonla ilgili merak ettiğiniz her şey UZMANTV'de. Erkekler hangi bölgelerine lazer epilasyon yaptırabilir; yüz, sırt ve göğüs kıllarından nasıl kurtulabilir? Fazla tüylerinden şikayet eden sadece kadınlar değil. Artık erkekler de lazer mucizesinden yararlanıyor ve istenmeyen tüylerinden kolaylıkla kurtulabiliyor. İzleyin, kaç seansta nasıl sonuçlar alındığını uzmanından öğrenin. En çok talep gören bölgeler hangileri? Hangi bölgeler daha çabuk sonuç veriyor? Sağlık açısından zararlı olan bölgeler var mı? Lazer alerji ya da tahrişe neden olur mu? Lazer epilasyon esmerlerde mi, sarışınlarda mı iyi sonuç verir? Kıllar tamamen yok mu oluyor yoksa azalıyor mu?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin